SPORT Z REGIONU
wizja
Kontakt - Reklama
Napisz do nas:
wizjalokalna@wp.pl
tel. 692 681 498

Wydawca: HATO
ul. Łukowska 19
89-650 Czersk

Redaktor naczelny portalu:
Tomasz Opielowski(Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam)maly_jpgOgłoszenie
Spotkanie
informacyjne

DLA DZIECI I RODZICÓW – POZNAJ NAS!
Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża w Czersku organizuje spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych ofertą i koncepcją funkcjonowania placówki. Zapraszamy również na spotkanie dzieci, na które czeka moc atrakcji! Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane w godz. 15.00 – 18.00 w dniu 24 kwietnia 2014r do Centrum Informacji Turystycznej w Czersku – ul. Kościuszki 27a.
ZAPRASZAMY - POZNAJ OFERTĘ:


Dodaj komentarz
b1_400Artykuł reklamowy
Kredyt „Miniprocent”
w BS Skórcz

Zapraszamy Państwa do Banku Spółdzielczego w Skórczu Filia w Czersku .Placówka znajduje się przy ulicy Dr.Zielińskiego 15 ( wejście od strony targowiska ). Jesteśmy już w Czersku 6 lat! Bank Spółdzielczy Skórcz jest najstarszym bankiem na Kociewiu i od roku 1866 partnerem dla społeczności lokalnej. Wspieramy samorządy w działaniach społecznych ,oświatowych i kulturalnych.
Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w Czersku i zapoznanie się z ofertą - ZOBACZ:

Dodaj komentarz
1_m_120_82Ogłoszenie
Obiekt w
centrum Czerska

Atrakcyjna lokalizacja!
Posiadam do wynajęcia obiekt handlowo – usługowy w centrum Czerska. Powierzchnia handlowo – usługowa - parter 88 m2. W pełni opomiarowana, wszystkie media. Powierzchnia magazynowa, gospodarcza – piwnica 88m2. Atrakcyjne warunki wynajmu - zadzwoń.
Dodatkowo dla osoby zainteresowanej wynajmem lokalu posiadam mieszkanie w obiekcie na piętrze - również do wynajęcia na atrakcyjnych warunkach.
KONTAKT:
Dodaj komentarz
1_400_177Czersk. To specjalna zagrywka komendanta? Komendant: Nie mam prawa żądać przestawienia aut
Zasłonięty fotoradar
Niektórzy z mieszkańców Czerska zwracają uwagę, że fotoradar straży miejskiej wykorzystywany do kontroli prędkości na ul. Chojnickiej jest zasłonięty przez zaparkowane w pobliżu pojazdy.
- Jadąc od strony Chojnic fotoradar jest zasłonięty dostawczym samochodem. Tak było wczoraj(15.04.) i dziś(16.04.). To specjalna zagrywka komendanta? Chodzi o to, aby nałapać jak najwięcej kierujących? – pyta jeden z czerszczan.
- Samochody stojące przy ul. Chojnickiej w pobliżu fotoradaru...
1_400_176Czersk. Rzecznik GDDKiA: To pomyłka
Drzewka zniknęły…
Nasz czytelnik informuje, że rozpoczęła się akcja sadzenia drzewek przy drodze krajowej 22(przy ścieżce rowerowej w okolicach Rytla). Poniżej treść listu: „Wczoraj(14.04.) zauważyłem akcję sadzenia drzew między jezdnią a ścieżką rowerową przy DK 22 w okolicach Rytla. Mocno mnie to zdziwiło -  przecież od dawna mówi się, że drzewa rosnące tuż przy jezdni to duże zagrożenie poważnymi skutkami, łącznie ze śmiercią, w przypadku wypadku drogowego. W niedzielę mieliśmy tego tragiczne potwierdzenie pod Chełmnem. W ostatnich latach drzew przy drogach, w tym przy DK 22, ubywa. Tymczasem teraz sadzi się nowe, w pobliżu krawędzi jezdni. Gdyby sadzono je za ścieżką rowerową, byłoby ok. Jednak w przyszłości, gdy te drzewa urosną...
1_400_175Czersk. Złoto na Mistrzostwach Polski
Natalia
jest wielka!

W miniony weekend 12 – 13 kwietnia br. na stadionie im. Janusza Kusocińskiego w Ostrzeszowie przeprowadzono zawody sportowe w ramach 50. Crossu Ostrzeszowskiego. 2500 osób wyraziło chęć uczestnictwa w wyżej wymienionej imprezie. Na starcie jako uczestnicy Crossu stawili się przedstawiciele reprezentacji zagranicznych m.in. Francji, Portugalii, Czech, Wielkiej Brytanii, USA i Republiki Południowej Afryki. Zawodowcy i amatorzy rywalizowali na dystansach od 300 metrów do 21 kilometrów. Obok pełnosprawnych, ramię w ramię o najwyższe cele bili się niepełnosprawni w ramach VII Mistrzostw Świata INAS FIT i Mistrzostw Polski „Sprawni Razem”. I właśnie w tej ostatniej rywalizacji uczennica ZSS w Czersku - Natalia Babińska odniosła...

Dodaj komentarz
1_400_174Czersk. Gotowi do kolejnych spotkań, dyskusji literackich i nie tylko
III rocznica
DKK w Czersku

Kwietniowe spotkanie DKK było nieco inne od poprzednich, ponieważ 7 marca minęły 3 lata od inauguracyjnego spotkania DKK w Czersku. Jak na urodziny przystało zrobiliśmy sobie z tej okazji prezent czyli wyjazd członków klubu do Teatru Muzycznego do Gdyni na musical „Chłopi”. Dlatego też zaczęliśmy od gorącej dyskusji nt spektaklu, który wszystkim się bardzo podobał.  Z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd do teatru muzycznego, który cieszy bardzo wysokim poziomem. Gościem spotkania była p.Emilia Rekowska, dyrektor Ośrodka Kultury, która wręczyła wszystkim...
Dodaj komentarz
p2770370_585_01Powiat chojnicki. Stypendium naukowe dla Ani Kowalewskiej
z czerskiego LO
Stypendia od starosty
Posiadają mistrzowskie tytuły na szczeblu kraju bądź nawet Europy w różnych dyscyplinach sportowych, ich koleżanki doszlusowały do finału olimpiad z różnych dziedzin wiedzy.
Ten intelektualny bądź fizyczny trud został doceniony przez starostwo. Dziewięcioro mistrzów uzyskało stypendia o łącznej wartości 6 800 zł. Trafiły one do rąk...
ZDJĘCIA:
Dodaj komentarz
5_400_23Artykuł reklamowy
Wygraj rower
i tablet!
Salon PLAY
Punkt Opłat

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1.04.2014r. Punkt Opłat oraz Punkt PLAY w Czersku zostały przeniesione do nowych lokali.
ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO SALONU PLAY:
PROMOCJA W PUNKCIE OPŁAT:


Dodaj komentarz
15_400_02Czersk. „Zdrowiej i lżej” - VIII CZERSKIE SPOTKANIA WIELKANOCNE
Pasztet
z Odrów
najlepszy

kamerka_84_27Przepięknie udekorowane stoły i wspaniałe dania wielkanocne, przygotowane przez sołectwa z terenu gm. Czersk wzbudziły zachwyt uczestników tegorocznej edycji Czerskich Spotkaniach Wielkanocnych. Organizatorem „smacznej” imprezy pod hasłem „Potrawy wielkanocne -  dzisiaj czyli zdrowiej i lżej!” było Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie (oddział w Czersku) oraz Burmistrza Czerska.
Wczoraj(14.04.) w czerskim ośrodku kultury przygotowano aż czternaście stoisk.  Do konkursu kulinarnego zgłoszono 16 potraw. Jury miało niezwykle trudne zadanie, musiało wybierać spośród wspaniałych, misternie przyozdobionych i apetycznych dań...
VIII CZERSKIE SPOTKANIA WIELKANOCNE(ZDJĘCIA, WIDEO):
Dodaj komentarz
2_400_46Artykuł reklamowy
WIOSENNA
PROMOCJA

TIPSY ŻELOWE 75 ZŁ
NOWOŚĆ – DERMO FUSION PEN
GABINET KOSMETYCZNY W CZERSKU – UL. TUCHOLSKA 25

Polecamy nowość: Derma Fusion Pen to nowoczesne urządzenie, którego działanie jest oparte na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość do 2mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Dzięki mikro-nakłuwaniu pobudzamy naturalne procesy autoodnowy w skórze właściwej, czyli nadbudowy nowego kolagenu, elastyny oraz tworzenia naczyń krwionośnych, które odpowiadają za prawidłowe zaopatrzenie tkanek w substancje odżywcze.
Derma Fusion Pen jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania. Zastosowanie...
PEŁNA OFERTA - ZDJĘCIA:
Dodaj komentarz
1_400_173Czersk. Obrazy Łukasza Mollina
Wernisaż wystawy - „Myśli są cieniami naszych uczuć”
Wczoraj(14.04.) w Bibliotece Publicznej w Czersku odbyło się otwarcie wystawy poświęconej malarstwu Łukasza Mollina (HUMOR art) pt.: „Myśli są cieniami naszych uczuć”. Na wernisaż przybyło wiele osób. Goście mieli okazję porozmawiać osobiście z autorem obrazów. Łukasz Mollin opowiadał jak zrodziło się w nim malarstwo, mówił o swoich technikach malarskich, eksperymentowaniu ze sztuką oraz szukaniu inspiracji. Wystawa będzie trwała do 30 kwietnia 2014 roku w godzinach otwarcia Biblioteki Publicznej w Czersku, tj. od...
ZDJĘCIA(17):

Dodaj komentarz
p071401_120414_400Czersk. Drugie miejsce Radka
Harpagan – po drugiej stronie
W dniach 11-13 kwietnia 2014 r. uczennice czerskich szkół - Agnieszka Pozorska i Marzena Hudziak , wzięły udział w 47 edycji Ekstremalnego Rajdu na Orientację HARPAGAN w Bożympolu Wielkim , tym razem jako… wolontariuszki. W rajdzie uczestniczyło ponad 1000 zawodników na 8 trasach. Imprezy na Orientację  to nie tylko starty w zawodach , to również ich organizacja, czyli każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
STK LUKS "Pol" reprezentowały:

Dodaj komentarz
3_120_07Ogłoszenie
Sprzedam drewnianą, dużą wiatę
Duża, drewniana wiata o długości 14,5m, szerokości 3m i wysokości od 2,7 do 3,1m. Wiata zbudowana w 2010r., przystawiona do budynku hali przy ul. 21-Lutego 38 w Czersku. Wiata ze spadzistym dachem pokrytym blachą i pleksą (pleksa do wymiany). Jeden szczyt z dużą bramą wjazdową, w drugim szczycie i z boku wejście.
Cena-kontakt:
Dodaj komentarz
tunezja2404_400Ogłoszenie
TUNEZJA NA WEEKEND MAJOWY !
wylot 24.04. z WAW super ceny
od 1129 zł/os./7 dni !
ZOBACZ OFERTY BUT BARBARY STASIŃSKIEJ W CHOJNICACH:

Dodaj komentarz
1_585_128Artykuł reklamowy
Smaczne rybki
na święta

PSTRĄG, JESIOTR, WĘGORZ, MAKRELA,
SUM, KARP

Zakład Hodowli Pstrąga w Zaporze - Mylof oferuje smaczne rybki na święta i nie tylko. Zakład zajmuje się produkcją pstrąga tęczowego. W skład ZHP Mylof wchodzą cztery obiekty: Mylof, Laska, Bielska Struga, Wojtal. Natura stworzyła w tych miejscach wspaniałe warunki do wyhodowania doskonałej jakości pstrąga, dzięki czemu oferowane wyroby są czyste, nieskażone i mają gwarantowane pochodzenie. Wszystkie hodowle znajdują się na terenie Światowego Rezerwatu Biosfery UNESCO „Bory Tucholskie”.
ZOBACZ NASZE SKLEPY-PRZEDŚWIĄTECZNE GODZINY OTWARCIA:
Dodaj komentarz
1policja_120_252_120_22Chojnice – Czersk. Kradzieże i włamania. Dwa auta na skupie złomu
Akcja policji. Seria
zatrzymań złodziei
samochodów

Trzy odzyskane samochody i kilku zatrzymanych mężczyzn to efekt kilkutygodniowej pracy policjantów z Chojnic i Czerska. Funkcjonariusze wyjaśniali okoliczności kradzieży, usiłowań kradzieży i włamań do samochodów. Do przestępstw doszło na terenie powiatu chojnickiego i starogardzkiego. Dzięki współpracy policjantów zebrano materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutów mężczyznom podejrzewanym o dokonanie tych czynów. Dwóch 27 - latków zostało aresztowanych na trzy miesiące. Jednym z nich jest mieszkaniec gm. Czersk zatrzymany 8 kwietnia w Chojnicach. Usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży samochodu, kradzieży katalizatorów oraz sprzedaży środków odurzających. Ponadto w tej sprawie zarzuty usłyszał również właściciel jednej z posesji w Czersku, na terenie której...
1_56_120Czersk. Terminy kontroli prędkości w kwietniu
Kiedy stanie fotoradar?
W miesiącu kwietniu br. roku straż miejska w Czersku będzie kontrolować prędkość tylko na drodze krajowej 22 w dniach:...


logo_om_400_01Czersk. VIII Olimpiada Mediewistyczna
Wykład i konkurs - zaproszenie
LO im. W. Pola i Uniwersytet Gdański działając razem, jako Olimpiada Mediewistyczna zapraszają w środę 16 IV na godzinę 14.40 do czerskiego Centrum Informacji Turystycznej (ul. Kościuszki 27a) na wykład dr Zbigniewa Straszewskiego - proboszcza parafii  Marii Magdaleny w Czersku „Odry w źródłach antycznych i nie tylko” .
Ksiądz proboszcz wygłosi wykład dla uczestników VIII Olimpiady Mediewistycznej, ale przybyć może każdy zainteresowany historią Kręgów Kamiennych w Odrach. Wykład jest częścią Olimpiady, której II etap zacznie się już we wtorek 15 kwietnia...
Dodaj komentarz
b_120Czersk. Rozgrywki B oraz A-klasy
Remis Olimpii, przegrana Zielonych
W pierwszym meczu rundy rewanżowej Olimpia zremisowała ze Spartą Konarzyny 2-2. Pierwsza połowa meczu to całkowita dominacja Olimpii - już w 4 min. Paweł Reszczyński zdobył prowadzenie dla czerszczan 1-0. Po tej bramce piłkarze Olimpii nie schodzili z połowy gości, stwarzając kilka wyśmienitych sytuacji, jednak piłkarzom zabrakło skuteczności. Goście w tej połowie nie oddali żadnego strzału na bramkę Olimpii. Druga połowa...
Dodaj komentarz
2_120_06Czersk. Awans na dziewiąte miejsce w tabeli
Wygrana Borowiaka
Kolejne trzy punkty zdobyte w rozgrywkach V ligi pomorskiej dały Borowiakowi Czersk awans na 9 miejsce w tabeli. W sobotę 12 kwietnia czerszczanie pokonali na wyjazdowym spotkaniu Pogoń Prabuty 2:1. Bramki dla Borowiaka zdobył...
Dodaj komentarz
1_m_120_81Ogłoszenie
Praca w Niemczech
Hafciarnia w miejscowości Duisburg w Niemczech(mówimy również po polsku), zatrudni do pracy osoby zainteresowane wyjazdem za granicę, na dłuższy pobyt lub na stałe. Nowi pracownicy, zostaną przeszkoleni i wprowadzeni  w obowiązki hafciarza lub hafciarki.
Wymagania: Zdolności manualne, mogą być w tym zawodzie pomocne. Wiek do 35 lat.
Oferujemy atrakcyjną pracę.
Kontakt:
Dodaj komentarz
8_400_04Powiat chojnicki.  W poniedziałek Czerskie Spotkania Wielkanocne
Na rynku
zapachniało
świętami

Po raz pierwszy na Starym Rynku w Chojnicach został zorganizowany jarmark wielkanocny. W sobotę 12 kwietnia była okazja, by kupić smakowite wiktuały i ozdoby, była też sposobność, by podpatrzeć przepisy na świąteczne dania. Ten jarmark miał dwojakie walory. – osoby trudniące się rękodziełem mogły sprzedać swoje wyroby, zaś rozliczne stowarzyszenia rywalizowały ze sobą w konkursach na najładniejszy wystrój świątecznego stołu i wykonanie najsmaczniejszej potrawy z pstrąga. W pierwszej kategorii  zwyciężyły członkinie stowarzyszenia Łężanki z gm. Czersk. Drugie miejsce...
GALERIA ZDJĘĆ(33):
Dodaj komentarz
2_400_58Czersk. "Wobec zła MIŁOŚĆ trwa"
Muzyczna Droga
Krzyżowa w Czersku

W piątek , 11 kwietnia odbyła się Muzyczna Droga Krzyżowa „ Wobec zła MIŁOŚĆ trwa” , w której brali udział młodzi ludzie z  Czerska . Inicjatorką jest Patrycja Grencel , uczennica czerskiego LO. Łącznie zaangażowało się 30 osób z różnych szkół : ZSP w Malachinie , LO i Gimnazjum Czersk...
Dodaj komentarz
dd_400_03Artykuł reklamowy
MOBILNA MYJNIA PAROWA
Szybcy
i Czyści!

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ - SPRAWDŹ OFERTĘ PROMOCYJNĄ - ZADZWOŃ!
Oferujemy Państwu kompleksowe mycia samochodów z wykorzystaniem nowatorskiej metody czyszczenia parą wodną, z dojazdem pod wskazany adres. Ponadto czyścimy kostkę brukową, elewacje, nagrobki itp. Pierzemy meble, dywany i wykładziny. Zajmujemy się także sterylizacją pomieszczeń sanitarnych, gastronomicznych i urządzeń chłodniczych. Z pierwszą ulotką otrzymacie Państwo rabat 10% na wszystkie nasze usługi.
Nasze motto brzmi: SZYBCY I CZYŚCI!
Zadzwoń a my przyjedziemy do Ciebie - ZOBACZ OFERTĘ:
Dodaj komentarz
s_400_04Artykuł reklamowy
Diamentowa Jakość
dla Vetrex

Już po raz szósty zostaliśmy laureatami największego projakościowego konkursu w Polsce – „Jakość Roku”, organizowanego przez Fundację Qualitas - Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. Otrzymaliśmy też godło „Jakość Roku 2013” w kategorii „Innowacja” za opatentowany, energooszczędny podkład podparapetowy. Jest to stosowany podczas montażu element, pozwalający uzyskać jeszcze lepsze parametry okna w zakresie szczelności, energooszczędności oraz izolacyjności akustycznej. Regularnie uczestniczymy w...
Autoryzowany Salon Sprzedaży VETREX OKNA PREMIUM
Czersk - ZAPRASZAMY:

Dodaj komentarz
20140411_12.55.24_400Czersk. Konkurs o Indeks Prawa UG
Trzy licealistki w finale
11 kwietnia był dobry dniem dla czerskiego LO. Weronika Jakubowska (IIa), Monika Sawicka (IIIb) i Paulina Kosobucka znalazły się w finale konkursu o indeks Prawa Uniwersytetu Gdańskiego! Profesor Nawrot (Uniwersytet Gdański) ogłaszając listę zakwalifikowanych do trzeciego etapu konkursu o indeks prawa UG powiedział – „Znowu Czersk - ooo to musi być naprawdę dobre LO". Skąd ta miła i prawdziwa opinia ?! Otóż...

Dodaj komentarz
1_585_394Czersk. Na zakończenie sezonu startów.
Udany występ szczypiornistekLUKS Pol ZS Czersk
Krótko po zakończeniu rozgrywek ligowych, piłkarki ręczne LUKS Pol ZS rocznik 99 wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora CKS w Szczecinie. Nasze zawodniczki rozpoczęły zawody bardzo skutecznie wygrywając trzy pierwsze mecze. Nie sprostały jednak drużynie gospodarzy oraz zawodniczkom z Żor. Ostatecznie do domu wróciły z...
ZDJĘCIA:

Dodaj komentarz
2_400_57Artykuł reklamowy
WIOSENNE
REWOLUCJE

Zatrzymaj wypadanie włosów
Tylko u nas!

Od ponad czterech lat wykonujemy mezoterapię w naszym gabinecie. Wbrew reklamom wcale nie jest ona „nowością” na rynku kosmetycznym. Natomiast bezustannie rozwija się jej zastosowanie. Posiadamy kilka urządzeń do mikronakłuwania, żeby móc precyzyjnie dopasować je do potrzeb klienta. Pracujemy wyłącznie na renomowanych markach. Mezoterapia to wyjątkowe rozwiązanie z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej, które zapewnia intensywne działanie i pełne bezpieczeństwo. Zabiegi z zakresu perforacji naskórka wykonywane są JEDNORAZOWYMI, STERYLNYMI głowicami. Popularność mezoterapii wynika m.im. z faktu, że kuracja ta szybko przynosi zauważalną poprawę oraz nie niesie za sobą ryzyka powikłań i efektów ubocznych.
Mezoterapia skóry głowy wykonywany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn na owłosioną skórę głowy!
Zobacz pełną ofertę Salonu Belle:


Dodaj komentarz
1_67Artykuł reklamowy
Zmień elewację
swojego domu!

PRIMA CZERSK
Do ocieplania ścian zewnętrznych budynków najczęściej stosuje się metodę lekką mokrą, określaną jako BSO. / bezspoinowy system ociepleń / . Podłoże, na którym przyklejany będzie styropian, powinno być nośne, suche, równe, oczyszczone z brudu czy kurzu. Przed przyklejeniem płyt styropianowych, należy wykonać próbę przyczepności. W różnych miejscach należy przykleić kilka kawałków styropianu (wielkości ok. 10×10 cm) i po 3 dniach spróbować oderwać je od powierzchni. Jeżeli rozerwanie nastąpi w warstwie styropianu, to nośność podłoża jest wystarczająca do rozpoczęcia prac ociepleniowych. Jeżeli jednak oderwie się cały styropian z warstwą podłoża – konieczne będzie...
ZOBACZ OFERTĘ - PRIMA CZERSK:
Dodaj komentarz
1_400_172Czersk. Komendant KP w Czersku awansował
na szefa KPP w Kwidzynie
Zmiany w czerskim
komisariacie

Z dniem 16 kwietnia br. komendant Komisariatu Policji w Czersku podinspektor Arkadiusz Pozorski odchodzi z jednostki i zostaje powołany na stanowisko szefa Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. Decyzję w tej sprawie podjął Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku. Dotychczasowy komendant KPP w Kwidzynie przechodzi na emeryturę. Arkadiusz Pozorski dowodził czerskim komisariatem ponad cztery lata.  Kto będzie jego następcą? Wkrótce decyzję...
1_m_120_80AKTUALIZACJA
12-04-14

INFORMACJA PRZEWODNICZĄCEJ CZFS
Czersk. „Nasza rezygnacja z członkostwa w CzFS czyni sytuację przejrzystą”
Rozłam w Forum?
Pięciu członków Czerskiego Forum Samorządowego: Przemysław Biesek-Talewski, Piotr Kosobucki, Hieronim Kucharski, Krzysztof Przytarski, Krzysztof Sękielewski zrezygnowało z członkowska w Stowarzyszeniu. Pismo w tej sprawie zostało przekazane wczoraj(10.04.) przewodniczącej zarządu CzFS.
Publikujemy treść pisma przekazanego przez Przemysława Bieska - Talewskiego : „My, niżej podpisani, składamy rezygnację z członkostwa w Stowarzyszeniu „Czerskie Forum Samorządowe”. Na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym, które odbyło się w dniu 3.04.2014 r., popierana przez nas, koncepcja, aby Czerskie Forum Samorządowe jako stowarzyszenie nie uczestniczyło w najbliższych wyborach samorządowych, nie zyskała akceptacji większości obecnych na zebraniu. Uważamy, że w sytuacji, w której dwaj członkowie CzFS zgłosili chęć kandydowania w wyborach samorządowych na stanowisko Burmistrza Czerska, takie rozwiązanie byłoby optymalne. Nieznaczna większość (10 do 7) wyraziła w głosowaniu inny pogląd, a znacząca część uczestników Walnego Zebrania  (12 osób ) wstrzymała się od głosu bądź nie głosowała w ogóle, co może oznaczać, że...

img_7410_400Czersk. Dlaczego Czersk, dlaczego bieg, dlaczego my?
Cel: Zebrać
milion złotych dla Ani!

kamerka_84_26„Hjuston mamy problem”
30 kwietnia w Czersku startuje bieg sztafetowy rozpoczynający akcję charytatywną młodych ludzi, którzy będą prosić o wsparcie finansowe dla chorej na nowotwór płuc Ani Łakomiak. Bieg ma zakończyć się 3 maja w Tarnowskich Górach. Dystans 450 km! „Jesteśmy rodziną, przyjaciółmi, znajomymi lub sąsiadami. Łączy nas to, że znamy Anię, a życie uważamy za bezcenną wartość. Wierzymy też mocno, że ludzie są dobrzy i dlatego milion złotych jest w zasięgu naszej ręki. Niektórzy zrobili...
AKCJA - „Hjuston mamy problem”:
Dodaj komentarz
Artykułów: 7272 Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221SONDA
Jaki był dla Ciebie 2013 rok?
Znakomity
Dobry
Przeciętny
Fatalny


PARTNERZY


Wizjalokalna: Aktualności | Ogłoszenia | Twoja Firma| Czersk.tv | Nasze sondy | Plany miast