18-01-17
Czersk. Zdjęcia
Figliki w czerskim LO

W piątek (13.01) w sali bankietowej Na Fali, odbyły się długo wyczekiwane przez uczniów klas pierwszych figliki. Mimo tak zwanej „pechowej daty” wszyscy zaopatrzyli się w pozytywne nastroje i o godzinie 18:00 z uśmiechem na twarzy rozpoczęliśmy naszą zabawę.


Oprawą muzyczną zajął się p. Marcin Szramka, który doskonale dobrał repertuar i każdy mógł bawić się przy tym, co najbardziej lubi – od disco polo po stare klasyki dyskotekowej muzyki. Nie zabrakło oczywiście zabawy w krzesełka! Tym razem poprzeczka została podniesiona i do zabawy włączyliśmy fanty. Gra była naprawdę emocjonująca, a nawet wymagająca poświęceń! Mistrzynią okazała się Wiktoria Walkusz z klasy 1 a, której zwycięstwo przyniósł – UWAGA, UWAGA – papier toaletowy, który znalazła jako pierwsza. W nagrodę otrzymała dzień bez pytania! Gratulujemy! Później, mimo zmęczenia, wszyscy pozostawali na parkiecie, aż do samego końca! Zabawę skończyliśmy o północy i (nie gubiąc pantofelków) udaliśmy się do domu, rozpoczynając tym miłym akcentem równie długo wyczekiwane ferie! Za świetną zabawę bardzo dziękujemy nauczycielom, którzy wszystko zorganizowali i chętnie się z nami bawili!

Aleksandra Sikorska
LO w Czersku


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.