6-04-17
Czersk. Goście w placówce
Dzień Teatru

Dnia 27 marca w Niepublicznym Przedszkolu Anioła Stróża w Czersku obchodzono Dzień Teatru. Z tej okazji w poniedziałek nasze przedszkolaki wybrały się z wizytą do Ośrodka Kultury w Czersku na przedstawienie  pt. „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków". Tam, oprócz samego przedstawienia miały okazję zobaczyć prawdziwą scenę, kurtynę i aktorów a sami wczuli się w rolę widza.


Następnego dnia, kontynuując obchody Dnia Teatru, nasi mali aktorzy wystąpili tym razem w naszym przedszkolu dla reszty przedszkolaków oraz  zaproszonych gości z Przedszkola „Kubusia Puchatka”. Pokazali
przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek i zielony las". Mali artyści wcielili się tu w rolę Czerwonego Kapturka, mamy, wilka i gajowego. Kolejnego dnia na to przedstawienie zaprosiliśmy także gości z Dziennego Domu „Senior- Wigor” w Czersku.  Na zakończenie obchodów gościliśmy w naszym przedszkolu "Grupę M", która wystawiła dla nas przedstawienie pt. "Zupa z gwoździa". W tym miejscu serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Grzelakowi za przygotowanie przedstawienia dla naszych przedszkolaków. Dzieci z zaciekawieniem oglądały wszystkie formy teatralne dobrze się przy tym bawiąc.

mat. Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża w Czersku
Fot. Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża w Czersku,
Dzienny Dom „Senior- Wigor” w Czersku

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.