6-04-17
Czersk.
Kilka pamiątkowych zdjęć z wizyty w Warszawie
Czerszczanie w Pytaniu na Śniadanie – zobacz. `Spłynęła już do nas masa pozytywnych komentarzy, więc jesteśmy zadowoleni!`

Marlena i Mateusz Diec z Czerska wraz kuzynką Lilianą Kafel z Chojnic wystąpili dziś (6.04) w programie TVP 2  – „Pytanie na Śniadanie”.  Rozmowę na żywo z mieszkańcami powiatu chojnickiego można już zobaczyć na stronie internetowej – www.pytanienasniadanie.tvp.pl. - TUTAJ

Przypomnijmy, utwór „Hallelujah” Leonarda Cohena z okolicznościowym tekstem wykonany przez obecnie 12 - letnią Lilianę ma ogromną ilość wyświetleń w serwisie YouTube – ponad 7 milionów.
Piosenka wykonana przez Lilianę - TUTAJ. Dziewczynka w 2015 roku zaśpiewała go podczas ceremonii ślubnej Marleny i Mateusza, która odbyła się w czerskim kościele.

- Witamy, już po! Spłynęła już do nas masa pozytywnych komentarzy, więc jesteśmy zadowoleni! W telewizji panowała wspaniała atmosfera ,która niwelowała towarzyszący nam stres . Pozdrawiamy! –napisali do naszej redakcji po programie Marlena i Mateusz Diec. Czerszczanie przesłali też kilka pamiątkowych zdjęć z wizyty w Warszawie (poniżej), więcej fotografii wkrótce.

(red)

Piosenka wykonana przez Lilianę - TUTAJ

 
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.