19-06-17
Czersk. Funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do aresztu śledczego
26-letni czerszczanin zaczął się denerwować...
W kieszeni miał schowane narkotyki

W miniony piątek (16.06) policjanci z Komisariatu Policji w Czersku patrolując rejon miasta zauważyli mężczyznę, który na ich widok wyraźnie zaczął się denerwować. Podczas kontroli osobistej okazało się, że 26-letni czerszczanin miał schowane w kieszeni narkotyki.

W trakcie przeprowadzanej kontroli, wyszło na jaw, że jest on także poszukiwany celem odbycia kary kilkunastu dni pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo.

Policjanci zabezpieczyli znalezione narkotyki, a 26-latek trafił do policyjnego aresztu. W najbliższym czasie usłyszy zarzuty posiadania narkotyków.

Następnego dnia  funkcjonariusze doprowadzili go do aresztu śledczego, a jego pobyt w areszcie może się wydłużyć, gdyż za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Chojnice

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.