28-06-17
Czersk. Potrącenie pieszego na ul. Kościuszki w Czersku
Policja zna już personalia chłopców

Czerska policja zna już personalia trzech chłopców, którzy zaczepiali mężczyznę z niepełnosprawnością intelektualną, bezpośrednio przed tym jak wbiegł pod samochód na ul. Kościuszki.  Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w sobotę 24 czerwca. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że mieszkaniec gm. Czersk uciekał przed dokuczającymi mu dziećmi w wieku 9-10 lat.

- Po ukazaniu się artykułu w portalu wizjalokalna.pl do komisariatu policji zgłosili się rodzice trzech chłopców, którzy zaczepiali mężczyznę. Pomimo tego, że znamy już ich personalia, wystąpiliśmy o nagrania z kamer miejskiego monitoringu. W przedmiotowej sprawie prowadzone jest postępowanie – informuje Justyna Przytarska,  rzecznik prasowy KPP w Chojnicach.

(red)

Zobacz artykuł:
"Potrącenie pieszego w Czersku. Kobieta: Uciekał przed małolatami, pomiędzy jadącymi samochodami, wyglądało to strasznie"


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.