(AKTUALIZACJA)
5 ofiara śmiertelna w miejscowości Zapora - Mylof.

Mężczyzna zginął od drzewa, które przewróciło się na namiot, w którym był mężczyzna.

12-08-17
Powiat chojnicki. Berlinka wciąż zablokowana. W pobliżu Rytla przeszła trąba powietrzna (zdjęcia lasu w pobliżu Rytla)
Straż Pożarna informuje
już o czterech ofiarach śmiertelnych
w powiecie chojnickim


Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku informuje, że do czterech wzrósł bilans ofiar śmiertelnych w powiecie chojnickim w wyniku nocnych nawałnic.


Przypomnijmy, w Konarzynach - w wyniku powalonego drzewa, które spadło na budynek zginęła jedna osoba, w miejscowości Swornegacie kolejna, tutaj drzewo przewróciło się na namiot. Niestety są również dwie ofiary śmiertelne w Suszku, uczestniczące w obozie młodzieżowym (harcerskim) w tej miejscowości – tak wynika ze zgłoszenia do straży pożarnej.

Druhowie wciąż torują sobie drogę do Suszka, wszędzie zalęgają powalone drzewa.

Wciąż jest zablokowana droga krajowa 22 – odcinek Czersk – Chojnice  (zdjęcia w galerii - okolice Rytla). W pobliżu Rytla, m.in. w miejscowści (Suszek) przeszła traba powietrzna. Zatarasowana przez powalone drzewa jest też trasa kolejowa Chojnice - Czersk.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.