19-08-17
Powiat chojnicki. Strażacy opowiedzieli ministrowi w jaki sposób dotarli do poszkodowanych harcerzy
Minister pojechał do Suszka

Po dzisiejszej (19.08) naradzie z premier Beatą Szydło i służbami w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak pojechał w okolice Suszka.

Minister Mariusz Błaszczak w Suszku zobaczył miejsce obozu i odwiedził pracujących strażaków.   |  fot. (olo)

Minister Mariusz Błaszczak niedaleko Suszka odwiedził pracujących w lesie strażaków i podziękował im za ofiarną pracę podczas akcji ratunkowej w nocy z piątku na sobotę, ale też za tytaniczną pracę, jaką wykonali i nadal wykonują przez te wszystkie dni od nawałnicy.

Strażacy opowiedzieli ministrowi w jaki sposób dotarli do poszkodowanych harcerzy w Suszku. Minister również pojechał na miejsce tragicznego obozu. W tym czasie premier Beata Szydło spotkała się w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach z wolontariuszami i odwiedziła jedną z poszkodowanych rodzin niedaleko Gostycyna w kujawsko - pomorskim.

Tekst, wideo i fot. (olo)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.