9-10-17
Gm. Czersk. Mijają dwa  lata  działalności  rytelskiego DKK
Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece
Ośrodka Kultury w Rytlu

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli 04.10.2017 r.  na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki zorganizowane przez Bibliotekę w Rytlu. Było to spotkanie wyjątkowe dla wszystkich klubowiczów, gdyż  właśnie w październiku mijają dwa  lata  działalności  rytelskiego DKK.

W miłej atmosferze, choć niestety w niepełnym składzie, przy torcie i kawie spotkaliśmy się aby porozmawiać o  książce Krystyny Kofty „Suki”.Jest  to powieść na wskroś współczesna,  o kobietach, ich problemach, sukcesach i porażkach. Kofta porusza też problem przemocy psychicznej i fizycznej
  i trudnych relacji rodzinnych. Książkę Kofty czyta się dość dobrze, choć jak przyznaliśmy, pewne wątki w książce ukazywane były zbyt chaotycznie, a mnogość opisów czasami wręcz nużyła.  

Zapraszamy na następne spotkanie DKK w Rytlu w dniu 15.11.2017 r. o godz. 16:00. Na listopadowym spotkaniu podyskutujemy o  książce Michała Głowińskiego „Carska filiżanka”.

(mat. K.Ż.- Biblioteka)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.