14-01-18
Powiat chojnicki. Serce tort wylicytował Adam Wielewski z Tucholi
Koncert Sound`n`Grace w Bramie Pomorza

W sobotę 13 stycznia w Bramie Pomorza do orkiestrowego grania w ramach 26. Finału WOŚP dołączył chór Sound`n`Grace.

Sound`n`Grace nie jest jednak klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego. Szerszej publiczności znany jest z takich hitów jak: „Dach”... piosenka o potędze miłości - o tym jak potrafi ona znieść wszelkie bariery, prześwietlić każdy fałsz, ale też o tym, że nie warto przejmować się z byle powodu.

Wczoraj w Bramie Pomorza po mini koncercie Marty Wieczorkiewicz z siostrą Kingą i RoomX, na scenie pojawił się zespół Sound`n`Grace. Grupa ma w dorobku współpracę z m.in. z Mrozem, Afromental, Anią Szarmach, Sylwią Grzeszczak i Magdaleną Tul.

Koncert Sound`n`Grace dostarczył niezapomnianych wrażeń. Artyści wykonali największe hity, nie zabrakło też utworów z drugiego krążka „Życzenia”, który promuje single „100” i „Idealnie”. Cały koncert był rajem dla ucha. Świetne głosy, muzyka - to wielkie atuty tej grupy, co też artyści udowodnili publiczności w sobotnim koncercie.

Podziękowania należą się także wolontariuszom kwestującym na terenie Galerii Handlowej będącej organizatorem przedsięwzięcia. Serce tort wylicytował Adam Wielewski z Tucholi za sumę 700 zł. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na rzecz WOŚP, która w 2018 r. kwestuje "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

not i fot.(m.n.)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.