13-02-18
Czersk. Apel do burmistrz Jolanty Fierek – „niech pani zaprzestanie  dalszego straszenia nas i obrzucania błotem”
Kolejne oświadczenie Hanny Jankowskiej
i Janusza Sikorskiego

Publikujemy kolejne oświadczenie Hanny Jankowskiej i Janusza Sikorskiego (poniżej). Przypomnijmy, 30 stycznia br. słupska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy wydatkowaniu środków własnych gminy Czersk (zobacz artykuł – TUTAJ).

„Z wielkim zdziwieniem przeczytaliśmy słowa Burmistrz Czerska w udzielonym przez nią wywiadzie w mediach jakoby postanowiła przedstawiać na stronie bip-u materiały z postępowania prokuratury okręgowej w słupsku, w celu  udowodnienia swojej racji, ponieważ sama burmistrz nie wierzy w prawidłowość przeprowadzonego śledztwa.

Zdziwienie nasze wynika z tego, iż to postępowanie toczyło się dwukrotnie na wniosek Burmistrz Czerska z dowodami, które zebrała i przedstawiła sama Burmistrz w prokuraturze, którą  wybrała, a dodatkowo co wymaga szczególnego podkreślenia w drugim postępowaniu czynny udział wzięła [współprowadziła przesłuchania] pani mecenas pełnomocnik  pani Fierek, którą wynajęła za duże pieniądze podatników .
I co swojemu pełnomocnikowi pani Fierek  także nie wierzy? to może zamiast nas nadal oskarżać należy od pani mecenas zażądać zwrotu pieniędzy? [także za dojazdy z Bydgoszczy do Słupska] ponadto zadajemy sobie pytanie czemu to ma służyć, co to jest? próba dręczenia nas, nękania? czy może desperacka obrona własnej wyimaginowanej racji?

Apelujemy do Burmistrz Czerska Jolanty Fierek, niech pani zaprzestanie  dalszego straszenia nas i obrzucania błotem może dość już tego? może wystarczy? Straszyła nas pani i obrzucała błotem przez całą kampanię wyborczą był to pani główny punkt programu, bo jak to barwnie i obrazowo przedstawiał pani najważniejszy radny –„świnie miały być odstawione od koryta”. Straszyła nas pani i obrzucała błotem również przez trzy lata sprawowania władzy czy kolejną kampanię wyborczą chce pani również oprzeć na straszeniu nas i opluwaniu?

Proponujemy zmienić strategię bo ta już nie działa pani Burmistrz, ale za to łudząco przypomina filozofię życiową jednego z bohaterów filmu „Sami swoi” –„sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”.

Hanna Jankowska, Janusz Sikorski”


(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.