16-04-18
Powiat chojnicki. Do pobicia doszło w Chojnicach
Nie żyje mężczyzna pobity przez policjanta

Policjant z Człuchowa 7 kwietnia dotkliwie pobił swojego znajomego, mieszkańca Przechlewa – w konsekwencji mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie w sobotę 14 kwietnia zmarł.


Wcześniej, 13 kwietnia Sąd Rejonowy w Chojnicach nie zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.


Przypomnijmy, 7 kwietnia wieczorem w mieszkaniu bloku na jednym z chojnickich osiedli spotkali się  37 - letni Krystian L., na co dzień pełniący służbę w KPP w Człuchowie, z jego partnerką z którą zamieszkiwał od kilku miesięcy oraz kolega policjanta, mieszkaniec gminy Przechlewo. Wieczorem jak i w nocy spożywali alkohol, gdzie również przebywali w jednej z chojnickich dyskotek.

W nocy, po powrocie w nocy do domu między kobietą a Krystianem L. doszło do sprzeczki a agresywny mężczyzna uderzył partnerkę. W jej obronie stanął znajomy policjanta. Na klatce schodowej Krystian L. uderzył dwukrotnie w twarz mężczyznę, który upadając uderzył głową o schody tracąc przytomność. U poszkodowanego nastąpiło pęknięcie kości podstawy czaszki a także zdiagnozowano krwiak nadtwardówkowy.

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.