28-04-18
Czersk.
Uczestnicy z zachwytem podziwiali talenty młodych artystów
Wernisaż uczniów SP 1

W czwartek (26.04.2018 r.) w Centrum Informacji Turystycznej odbył się wernisaż prac plastycznych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku. Uroczystość poprowadziła Magdalena Linda oraz Zuzanna Łazowska, natomiast przepięknym występem wokalnym otwarcie wystawy uświetniła Laura Drewczyńska i Klaudia Kobusińska.

Celem spotkania jest zaprezentowanie prac przedstawionych różnorodnymi technikami plastycznymi, które pozwoliło zachęcić młodzież do rozwijania własnej inwencji twórczej, pomysłowości i talentów, a przy okazji była ciekawą formą spędzania wolnego czasu. Uczestnicy z zachwytem podziwiali talenty młodych artystów. Wystawa zorganizowana przez Panią Barbarę Jażdżewską, Marię Gajewską i Magdalenę Walenczak potrwa do 25 maja 2018 r.

mat. UM CzerskMateriały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.