Artykuł reklamowy
Video-Foto Kniter
– zapraszamy do współpracy

Już od 11 lat filmujemy i fotografujemy Śluby, Pierwsze Komunie Święte, Studniówki, itp. w rejonie Czerska oraz w sąsiednich gminach i województwach.

W tym roku mieliśmy zaszczyt obsługiwać Pierwszą Komunię Świętą w Czarnej Wodzie i Rytlu i z tego miejsca chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za zaufanie.

Pochodzimy z Czerska a obecnie mieszkamy w okolicach Łęga. Chcemy przybliżyć Wam naszą firmę, nasze prace:

Jako jedyni w regionie filmujemy aparatami z wymiennymi obiektywami. Do profesjonalnego zarejestrowania ujęć wykorzystujemy stabilizatory, krany kamerowe, slidery, statywy, drony, specjalistyczne mikrofony oraz w razie potrzeby kamery sportowe. Filmy są dynamiczne, nowoczesne i niepowtarzalne.  Posiadamy fotobudkę i wywołujemy zdjęcia w różnych formatach. Zapraszamy do współpracy także przedszkola i szkoły - w tym roku mieliśmy także okazję obsługiwać Bal Gimnazjalny w Czersku i sesję fotograficzną dzieci w jednym z Czerskich przedszkoli ;-)

Zapraszamy do polubienia nas na facebooku http://www.facebook.com/videofotokniter/ oraz do obejrzenia (poniżej) naszych prac i Pięknego Pierwszego Tańca Pary Młodej, który ma już ponad pół miliona wyświetleń w serwisie Youtube ;-)

Pozdrawiamy Ania i Krystian Kniter
www.videofotokniter.pl
tel. 512-220-035

 


 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.