12-06-18
Czersk. Firma realizująca otrzymała polecenie
Mieszkaniec: Nie ma dojazdu
do ul. Transportowców


- Od wczorajszego (11.06) popołudnia nie ma dojazdu do ul. Transportowców. Nie można wjechać, ani wyjechać. Przecież w nagłych sytuacjach może dojść do tragedii jeśli na miejsce na czas nie dojadą służby ratunkowe – informuje mieszkaniec ul. Transportowców.  

Przypomnijmy, obecnie trawa przebudowa ul. Kosobudzkiej w Czersku. Koniec prac zaplanowano na koniec lipca br. Dotychczasowy, tymczasowy dojazd do ul. Transportowców odbywał się ul. Kosobudzką od strony ul. Polnej jednak teraz trwają na tym odcinku prace ziemne, wjazd jest niemożliwy.

Naczelnik Edmund Krut z czerskiego magistratu informuje, że sygnały mieszkańców dotarły już do urzędu miejskiego.  Firma realizująca inwestycję (przebudowę ul. Kosbudzkiej) otrzymała już polecenie zabezpieczenia dojazdu do ul. Transportowców, z którego ma się wywiązać jeszcze w dniu dzisiejszym.

(red)

 
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.