13-06-18
Czersk. Uroczystość w SP 1 Czersk
Podziękowania dla samorządów
za okazaną pomoc w usuwaniu skutków nawałnicy


Dziś (13.06) w sali gimnastycznej SP 1 w Czersku odbyła się uroczystość, na której podziękowano samorządom zaangażowanym w usuwanie skutków ubiegłorocznej nawałnicy. Na początku spotkania przybliżono ogrom tragedii, która dotknęła region. 

Burmistrz Jolanta Fierek podziękowała przedstawicielom samorządów (wypowiedź w materiale wideo - poniżej). W trakcie gali każdy z gości otrzymał pamiątkową, drewnianą tabliczkę wykonaną z drzew powalonych w nawałnicy. Doceniono też MOPS w Sopocie oraz kilka jednostek OSP z terenu Polski (najbardziej zaangażowane) wszystkie z gm. Czersk i PSP Chojnice.

Na sali padło wiele ciepłych słów pod adresem osób niosących pomoc,  wspominano solidarność ludzi okazujących wielkie serca po przejściu kataklizmu (więcej w materiale wideo - poniżej).

Artystycznym upominkiem dla zebranych był występ Doroty Osińskiej.  Więcej zdjęć opublikujemy w czwartek.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.