Ogłoszenie
15 LAT PIZZERII JULIA W CZERSKU

SZANOWNI PAŃSTWO, NASI DRODZY KLIENCI I WSPÓŁPRACOWNICY

Kilka dni temu minęło 15 lat nieprzerwanej działalności PIZZERII JULIA w Czersku.

W czasie tych 15 lat było nam dane spotkać wspaniałych ludzi, którzy stali się Naszymi Klientami i wielokrotnie korzystali z naszych usług gastronomicznych.

Ta rocznica działalności to wyjątkowy jubileusz z którego jesteśmy niezmiernie dumni, ale to przede wszystkim idealna okazja aby złożyć  podziękowanie wszystkim osobom bez których nasza działalność i istnienie w Czersku nie byłoby możliwe.

Dziękujemy wszystkim za radosne świętowanie tego dnia oraz tym bez których nasza działalność nie miałaby sensu i którzy zawsze byli dla nas przemili i wyrozumiali w oczekiwaniu na posiłek, który nie zawsze szybko był dostarczony.

Z serca pragnę podziękować także Pracownikom, którzy ciężko pracują i często obsługiwali naszych klientów do późnych godzin nocnych.

Naszych klientów zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług i świętowania kolejnych jubileuszy.   

Anna Kloskowska
Pizzeria Julia
 

Pizzeria Julia Czersk
Józefa Ostrowskiego 12

tel. 52 398 88 22 

Szukaj nas również na FB – TUTAJ


Poniżej zdjęcia z imprezy urodzinowej PIZZERII JULIA, która odbyła się w Czersku
w dniu 30 czerwca 2018 roku:
 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.