25-12-14
Gm. Czersk. Pojazd wpadł w poślizg. Noga z gazu!
Uwaga! Ślisko na drogach!
Golf zatrzymał się na drzewie…


Po intensywnych opadach śniegu warunki na drogach są trudne. Jest bardzo ślisko! Przekonał się o tym kierujący vw golfem, który w czwartek (25.12.) krótko po godzinie szesnastej , na odcinku berlinki (Czersk – Łąg) uderzył w przydrożne drzewo.


Mieszkaniec gm. Karsin, jechał w kierunku Czerska. Na prostym odcinku drogi jego pojazd wpadł w poślizg. Auto obróciło się o 180 stopni i uderzyło bokiem (od strony kierowcy) w drzewo.  Mężczyzna podróżował z kobietą, która po wypadku sama zdołała opuścić samochód. Mieszkańca gm. Karsin na zewnątrz wydostali czerscy strażacy, którzy udzielili mu pierwszej kwalifikowanej pomocy medycznej.

Kierowca z podejrzeniem złamania nogi i obrażeniami głowy oraz pasażerka trafili do szpitala.

Droga krajowa 22 w tym miejscu była przez godzinę zablokowana.

Noga z gazu!
Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Warunki na drogach są fatalne. Jezdnia pokryta jest zalegającym marznącym śniegiem...

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.