29-08-18
Czersk. Kolejny mecz Borowiaka w Czersku – zapraszamy w sobotę na godz. 17.00
Zabrakło szczęścia i zaledwie kilku minut...

MLKS Borowiak Czersk w 3. kolejce ligi okręgowej uległ St. Drewnica Czarni Przemysław. Po raz kolejny do zdobycia punktów zabrakło szczęścia i zaledwie kilku minut.

Mecz od samego początku był otwarty, każda z drużyn chciała strzelić gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 dla gospodarzy, którzy bramkę zdobyli po kontrowersyjnym rzucie karnym w 91 minucie. Sędzia niestety nie stanął na wysokości zadania i znacznie pomagał gospodarzom w wywalczeniu trzech punktów. Nasz zespół po trzech kolejkach plasuje się na ósmej pozycji w ligowej tabeli.

W następnym meczu (w Czersku) czeka nas potyczka z beniaminkiem Sokół Zblewo. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę (02.09.18) na godzinę 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.