10-09-18
Czersk. Przemysław Bloch został Mistrzem Polski Urzędników
Kolejne sukcesy biegowe Czerszczan

Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze z Czerska na V Pomorskim Święcie Wisły w Tczewie, gdzie między innym rozgrywane były ogólnopolskie zawody na 10 km.

Tytuł Mistrza Polski Urzędników zdobył Przemysław Bloch (Urząd Miejski w Czersku), a Bożena Fierek wygrała klasyfikację w kat. K60. Łącznie startowało 312 zawodników.

Miejsca w klasyfikacji open:

Przemysław Bloch - czas 38:41, miejsce 13, kat. M30 - 5

Kazimierz Miszke - czas 46:54, miejsce 93, kat. M60 - 5

Bożena Fierek - czas 48:57, miejsce 136, kat. K60 – 1

(nad.)

Tytuł Mistrza Polski Urzędników zdobył Przemysław Bloch (Urząd Miejski w Czersku), a Bożena Fierek wygrała klasyfikację w kat. K60 - na zdjęciu od lewej.