10-09-18
Czersk. Pojawi się taśma odblaskowa
Czytelnik: Można napotkać super przeszkody

Publikujemy list oraz zdjęcie od czytelnika, a także odpowiedź AZK w Czersku.

`Przechadzając się w okolicach ul. Transportowców (koło bloku) można napotkać super przeszkody - słupki na chodniku (załącznik na zdjęciu). Wydaję mi się, że to chyba jest niebezpieczne, zwłaszcza po zmroku. Czy ktoś wyraził zgodę na postawienie słupka na chodniku? Czy może to jakaś samowolka? Ktoś może poniesie konsekwencje takiej decyzji, a może dopiero jak stanie się coś złego - łatwo się przewrócić przez taki słupek? No chyba, że jest on tam potrzebny i ma jakąś "funkcję".` - pisze cztytelnik.

Poprosiliśmy o odniesienie się do informacji czytelnika, którą wysłaliśmy do Administracji Zasobów Komunalnych w Czersku – poniżej przedstawiamy treść odpowiedzi:

„Odnosząc się do informacji czytelnika Administracja Zasobów Komunalnych informuje, że słupek zostanie oznaczony taśmą odblaskową.”

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.