2-10-18
Czersk. Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Babińska
ZŁOTO DLA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Dziewczęta z województwa pomorskiego oraz chłopcy z województwa mazowieckiego to zwycięskie drużyny rozegranego w dniach 28-30.09.2018r. Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Na kolejnych miejscach w kategorii dziewcząt uplasowały się reprezentantki z zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, wśród chłopców miejsce II zajęła drużyna z woj. pomorskiego, a III zachodniopomorskiego.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Babińska z MUKS Razem w Czersku (woj. pomorskie), a zawodnikiem Marcin Załuska (woj. pomorskie). Królem strzelców w kategorii dziewcząt została reprezentantka woj. pomorskiego Kamila Grzebińska. Królem strzelców okrzyknięto Michała Żwinisa z woj. mazowieckiego. Tytuł najlepszej bramkarki powędrował do woj. lubuskiego, do rąk Wioletty Lisieckiej, a najlepszego bramkarza, zdobył go Hubert Krawiec. Organizatorem imprezy  był Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Suliszewie, Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Sportowe "Sprawni-Razem" oraz UKS "Sprawni-Razem-Suliszewo".
Gratulujemy :)

(JF)


Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Babińska (na zdjęciu) z MUKS Razem w Czersku (woj. pomorskie).

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.