2-10-18
Czersk. Po części oficjalnej zwiedzano Łazienki Królewskie
III Spotkanie Seniorów w Warszawie

Delegacja Dziennego Domu Senior+ z Czerska kolejny raz została zaproszona do Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej gdzie odbyło się III Spotkanie Seniorów.

W spotkaniu  uczestniczyły osoby starsze z domów i klubów „Senior+”. W wydarzeniu wzięła udział m.in. wicepremier Beata Szydło, minister Elżbieta Rafalska oraz szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Minister Elżbieta Rafalska zaznaczyła, że osoby starsze mogą być i są aktywne, mobilne, pełne pasji. Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk odczytał list premiera Mateusza Morawieckiego do uczestników spotkania.

Po części oficjalnej organizatorzy zaprosili gości do zwiedzania Warszawy. Nasza delegacja wybrała się do Łazienek Królewskich, gdzie w towarzystwie  przewodnika, zachwycając się urodą Łazienek Królewskich, poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat tego wyjątkowego miejsca.  Na szczęście mimo deszczu w Czersku, w Warszawie  pogoda była piękna i nic nie przeszkodziło nam w tym wyjątkowym spacerze.

mat. Dzienny Dom ,,Senior +” w Czersku

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.