3-10-18
Powiat chojnicki. Możliwość zjazdu kilku osób jednocześnie
50 - metrowa anakonda w gminie Chojnice

Spokojnie, nie chodzi o żadnego węża, a zjeżdżalnię o tej nazwie, która ma stanąć w przyszłym roku w Charzykowach. Oprócz tej blisko 50 metrowej atrakcji będzie też 11-metrowa dla dzieci i rodzin.


Tak ma wyglądać zjeżdżalnia w Charzykowach.   |  fot. UG Chojnice

Gmina Chojnice szuka wykonawcy budowy zjeżdżalni rekreacyjnej dwutorowej z wannami hamownymi. Zjeżdżalnia stanie oczywiście w Charzykowach w jeziorze. Fani tego typu zabaw będą mieli do dyspozycji dwie możliwości – 50-metrowy zjazd anakondą lub wersję spokojniejszą – 11 metrową zjeżdżalnię rodzinną.

- Zjeżdżalnie zostały zaprojektowane jako sezonowe o otwartych przekrojach ślizgów. Każda ze zjeżdżalni kończy się niezależnymi tzw. wannami hamownymi stanowiącymi integralne części ślizgów. Zjeżdżalnia anakonda jest najpopularniejszą i najchętniej wybieraną atrakcją zarówno przez młodszych, jak i dorosłych użytkowników. Zjeżdżalnia rodzinna to najstarszy i również najchętniej wybierany model zjeżdżalni na obiektach rekreacyjnych.

- Największą jego zaletą jest możliwość zjazdu kilku osób jednocześnie przy zachowaniu pełnej kontroli i bezpieczeństwa. To bardzo ważny aspekt dla opiekunów, którzy obserwują zabawę swoich dzieci w bezpiecznym i otwartym otoczeniu. To zjeżdżalnia o największej przepustowości, a tym samym najlepsza atrakcja dla wielu pokoleń – czytamy w ogłoszeniu. Zainteresowani mogą składać oferty jeszcze przez kilkanaście dni.

(olo). fot. UG Chojnice

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.