Ogłoszenie wyborcze

KWW DLA MIASTA, GMINY
I POWIATU TO DOBRY WYBÓR!

Szanowni mieszkańcy Naszej Gminy!

Wspólnie z Burmistrzem Brus Witoldem Ossowskim utworzyliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Dla Miasta, Gminy i Powiatu, zgłaszający kandydatów do Rady Powiatu Chojnickiego z terenu gmin Czersk i Brusy.

Nasze gminy, podobne do siebie wielkością i potencjałem, zawsze sobie bliskie, powinny ściśle współpracować. Stąd pomysł wspólnego komitetu wyborczego do Rady Powiatu.

Naszym podstawowym celem jest poprawa relacji na linii Powiat Chojnicki - Gmina Czersk, jak najlepsza współpraca naszych samorządów, partnerska realizacja ważnych dla mieszkańców Naszej Gminy zadań.

Stawiamy przede wszystkim na inwestycje drogowe. Priorytetem jest poprawa stanu powiatowych dróg gruntowych, których jest ciągle bardzo dużo, szczególnie w Gminie Czersk. W realizację zadań na tych drogach musi się włączyć finansowo gmina. Kolejne ważne zadanie to ścieżki rowerowe wzdłuż dróg powiatowych, m.in Czersk -Śliwice, Czersk - Odry i Czersk - Karsin. Nie mniej ważna jest  współpraca czerskiego SP ZOZ ze Szpitalem Specjalistycznym w Chojnicach dla podniesienia poziomu usług medycznych w Naszej Gminie.

Wszystkich, którzy zamierzają głosować na mnie i kandydatów do Rady Miejskiej w Czersku z list KW Dla Naszej Gminy zachęcam także do głosowania na kandydatów do Rady Powiatu z listy nr 13 - KWW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU!

Przemysław Biesek-Talewski

 

 

 
Sfinansowano przez KW Dla Naszej Gminy


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.