23-10-18
Czersk. 0:8 dla gości
MECZ III LIGI KOBIET:
OLIMPIA CZERSK- LEW LĘBORK

W sobotę 20 października, na stadionie miejskim w Czersku odbył się kolejny mecz III ligi kobiet. Tym razem przeciwnikiem OLIMPII CZERSK była drużyna LEW LĘBORK MKS.

Drużyna z Lęborka, grająca w już trzeci sezon w III lidze kobiet, od początku była ogromnym wyzwaniem dla zawodniczek OLIMPII CZERSK.

Brak podstawowego składu na boisku dodatkowo osłabił siły drużyny. W 16 minucie meczu wpadła bramka samobójcza. Przez kolejne minuty OLIMPIA CZERSK broniła niekorzystnego dla siebie wyniku. Druga stracona bramka została strzelona w 31 minucie spotkania. Doświadczone atakujące z Lęborka 6 minut później zdobyły kolejnego gola. Z wynikiem 0:3 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Dalsza gra nadal nie dodawała skrzydeł gospodarzom. Zawodniczki LEW LĘBORK, które w tym sezonie zdobyły już 52 bramki, podwyższyły wynik na 0:4 w 51 minucie spotkania.

Drużyna gości, która obecnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli wyników, zdobywała kolejne gole. Piłka po raz piąty przekroczyła linię bramkową w 61 minucie meczu. Przez kolejne 10 minut OLIMPIA CZERSK straciła jeszcze 3 gole.

Mecz zakończył się wynikiem 0:8 dla gości.

Dziękujemy kibicom za obecność i wsparcie.

Olimpia Czersk dziękuje również darczyńcom ( Gmina Czersk oraz Usługi budowlane Kropidłowski Fabian).