KOMUNIKAT
POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 25-LATKA

Publikujemy komunikat KPP Starogard Gdański:
"Policjanci  poszukują 25-letniego Marcina Miszewskiego(na zdjęciu), mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna zaginął kilka dni temu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego starogardzkiej komendy poszukują Marcina Miszewskiego, który w dniu 23 stycznia br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.  

Rysopis: wzrost 173cm, waga ok. 80kg, sylwetka szczupła, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy przylegające, nos prosty, szeroki, uzębienie pełne.

Ubrany był w czarną kurtkę materiałową do pasa, spodnie jeansowe koloru granatowego. Miał przy sobie ciemny plecak

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-03-55, mail: kppstarogard@pomorska.policja.gov.pl  lub z najbliższą jednostką Policji telefony alarmowe 112 lub 997."

KPP Starogard Gdański

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.