22-07-19
Gm. Czersk. 20 lipca w Rytlu - relacja
V Otwarty Turniej Baśki Kaszubskiej w Dni Rytla

NO I GRAMY DALEJ - V Otwarty Turniej Baśki Kaszubskiej w Dni Rytla!!!

Dziękujemy za przybycie Prezesowi Federacji Baszki Kaszëbe - Panu Ireneuszowi Paszke oraz wszystkim graczom nie tylko z naszego Sołectwa, ale i z całej Polski. Spośród wielu zawodników biorących udział w Turnieju, zwycięzcą został uzyskawszy I miejsce Tadeusz Karnowski, II miejsce zajął Ireneusz Partyka, a III miejsce Tadeusz Kiedrowski - GRATULUCJE I WIELKIE BRAWA!!!

Oprócz pucharów, kajaka, grilla elektrycznego, robota kuchennego, atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi również cieszyli się zawodnicy aż do X miejsca włącznie, a każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal.

Wielkie podziękowania składamy także naszym sponsorom - Panu Mariuszowi Kryger Zakład Szkutniczy " Krüger", za ufundowanie nagrody głównej - kajak z wiosłami o wartości 2000 zł, Pani Beacie Jakubek Sklep " Unikat" oraz Agnieszce Ossowskiej za pyszne pierogi. W Rytlu jest zawsze moc i wspaniali ludzie - DZIĘKUJEMY!

Na karty do Rytla zapraszamy na pewno za rok i to w super rozdaniu, gdyż Pan Prezes Federacji ma zamiar zorganizować wspólnie z nami Ogólnopolski Turniej Baśki Kaszubskiej w Rytlu - super wiadomość i promocja naszego regionu w Polsce!

Romanna Czułowska
Sołtys Sołectwa Rytel

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.