22-07-19
Czersk. List czytelniczki
Zabawy na dachu mogą zakończyć się tragedią...

Publikujemy list czytelniczki dotyczący sytuacji, do których dochodzi na ul. Przytorowej w Czersku. Kobieta przysyła również zdjęcia (poniżej).  

„Proszę o zwrócenie uwagi na dwóch młodych ludzi przebywających na dachu przy ul. Przytorowej. Jeden z mężczyzn  czymś przywiązanym na sznurku rzuca w blok. Jak widać na zdjęciu budynki dzieli niewielka odległość, nietrudno o tragedię. Dlaczego  wejście na dach jest tak łatwo dostępne? – pyta czytelniczka, dodając, że zdjęcie budynku, w którym wydawana jest żywność, zostało wykonane w niedzielę (21.07) ok. godz. 14. Zaznacza jednocześnie, że to nie pierwsza taka sytuacja.

Dyrektor Administracji Zasobów Komunalnych w Czersku, instytucji zarządzającej budynkiem, zapewnia, że w najbliższym wejście na dach ma zostać zabezpieczone.

(red)

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.