9-07-15
Gm. Czersk.
Już jeden samochód wylądował w rowie!
Rowy wciąż są za głębokie! Mieszkaniec Czerska ponownie apeluje do władz powiatu chojnickiego

Roman Stolz apeluje do przedstawicieli władz powiatu chojnickiego o ponowne zajęcie się głębokimi rowami przy przebudowanej drodze Czersk - Karsin. Mężczyzna zwraca uwagę m.in. na fatalną w skutkach kolizję, do której doszło kilka dni temu właśnie na tej trasie - ford focus wpadł do głębokiego rowu.

- W ubiegłym tygodniu odbyła się w Mokrem uroczystość otwarcia drogi. Wstęgę przecinali dygnitarze z powiatu i województwa. Był również odpowiedzialny za drogę ówczesny wicestarosta, a obecnie wiceprezydent Starogardu Gdańskiego, Przemysław Biesek – Talewski. Panowie zadowoleni oddali drogę do użytku, a okazuje się że ludzie mogą tutaj w każdej chwili stracić życie. Już jeden samochód wylądował w rowie! Dlatego apeluję do zarządców drogi, czyli przedstawicieli powiatu chojnickiego: panowie do pracy –  rowy wciąż są za głębokie! Zamiast przecinać wstęgi zajmijcie się w końcu poprawą bezpieczeństwa na trasie Malachin – Karsin. Tego żądają od was kierowcy! – mówi Roman Stolz.

(red)

Do sprawy głębokich rowów odnosił się w styczniu 2015 roku wicestarosta Marek Szczepański: zobacz artykuł

 

 


Na głębokie rowy zwracał uwagę już grudniu 2014 roku Roman Stolz (na zdjęciu - zobacz artykuł), który teraz ponownie apeluje w tej sprawie do władz powiatu chojnickiego.  


 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.