Ogłoszenie
11 LIPCA ŚWIĘTO PSTRĄGA W WOJTALU

Serdecznie zapraszamy do Wojtala na XV ŚWIĘTO PSTRĄGA!

Impreza odbędzie się 11 lipca, a w programie m.in.: konkursy dla publiczności, pokazy strażackie oldboyów, koncerty – MEJK (17.30), Ewa Kryza z zespołem, zespół CRAZY z Człuchowa (godz.20.00) i GWIAZDA WIECZORU: EWA FARNA z zespołem (koncert o godz.21.00). Impreza zakończy się zabawą pod gołym niebem (do ok.23.30).

W trakcie imprezy szereg atrakcji: stosika gastronomiczne serwujące pyszne pstrągi wędzone, smażone, grillowane… – to prawdziwa uczta dla wszystkich smakoszy!

Oprócz tego atrakcje dla dzieci oraz stoiska promocyjne naszych Partnerów – w tym Lasów Państwowych oraz ZHP „Mylof”!  Serdecznie zapraszamy!

UM Czersk, OK Czersk

 

 

 


Zmiana organizacji ruchu drogowego
podczas XV Święta Pstrąga
 

W związku ze zbliżającym się XV Świętem Pstrąga w Wojtalu, Burmistrz Czerska uprzejmie informuje, iż w dniu imprezy tj. 11 lipca 2015 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu drogowego. W kierunku Wojtala (z miejscowości Odry, na zasadzie „pętli”) obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy – wg załączonego schematu. Ponadto na odcinku Odry-Wojtal obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i postoju. Ruchem drogowym kierować będą funkcjonariusze Policji. Dla uczestników imprezy przygotowano obszerne parkingi, do których kierować będą odpowiednie służby oraz oznakowanie.

Szczegółowe informacje na temat planowanych zmian zostaną wywieszone na tablicach ogłoszeń oraz ustawione w formie tablic przy wjazdach do Odrów od strony Czerska, Łęga i Karsina

Wszystkich mieszkańców sołectwa Odry oraz okolic przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Wprowadzone zmiany mają na celu wyłącznie zwiększenie bezpieczeństwa uczestników Święta Pstrąga, zarówno pieszych jak i kierowców.

Dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia na Święcie Pstrąga!

 

 

 


KALENDARZ IMPREZ GMINY CZERSK
Powiększ plakat: TUTAJ

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.