30-08-15
Gm. Czersk. W intencji młodzieży
Polowa Msza Św. w Złym Mięsie

29 sierpnia o godz. 16:00 nad rzeką Wdą w Złym Mięsie odbyła się kolejna już Msza Święta polowa w intencji młodzieży. Organizatorami była wspólnota „Ci, co zaufali Panu”, Kleryk Patryk Ważyński oraz Żaneta Łengowska.

Najświętszą Ofiarę sprawowali Ksiądz Łukasz Simiński ze Starogardu Gdańskiego oraz Ksiądz Adam Lamkiewicz z Czarnej Wody. Udział w niej wzięli także Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie – Kleryk Andrzej Patrzykąt oraz Kleryk Patryk Ważyński.

W homilii Ks. Łukasz przypomniał nam, że jednym z sakramentów, o którym mamy pamiętać jest sakrament Pokuty i Pojednania, który wraz z przykazaniami danymi nam od Pana Boga ma być pomocą do bycia świętym.

O oprawę muzyczną całości zadbały Harcerki – Emilia Walkowska z Łęga oraz Paula Latuszewska z Czarnej Wody, a swoim głosem wspomagała je także Emilia Majchrzak. W Eucharystii udział wzięła młodzież z Łęga i Czarnej Wody oraz wielu mieszkańców Złego Mięsa, Łęga i Czarnej Wody.

Bardzo serdecznie dziękujemy Ks. Łukaszowi Simińskiemu za przewodniczenie Mszy Świętej, Ks. Adamowi Lamkiewiczowi, Klerykom pelplińskiego Seminarium – Kl. Andrzejowi oraz Kl. Patrykowi, a także Harcerkom za ubogacenie całości. Księżom oraz Klerykom życzymy także błogosławieństwa Bożego i wielu obfitych łask Bożych.

Podziękowania za pomoc w organizacji składamy także Panu Maciejowi Deja, Panu Władysławowi Deja, Panu Florianowi Łęgowskiemu oraz młodzieży – Pawłowi Prill, Przemkowi Gełdon oraz Szymonowi Prill.

Wspólnota „Ci, co zaufali Panu”

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.