10-12-15
Czersk. Finał 12-13 grudnia
Szlachetna Paczka w liceum

Klasa 2 B Liceum Ogólnokształcącego w Czersku dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do szkolnego kiermaszu mikołajkowego przeprowadzonego w poniedziałek 7 grudnia, a zwłaszcza tym uczniom, którzy przynieśli upieczone przez siebie smakowite ciasta oraz ozdoby i stroiki świąteczne przeznaczone na licytację.

Dochód ze sprzedaży wypieków wyniósł 227 zł z groszami. W czwartek 10 grudnia odbędzie się licytacja stroików. Uzyskaną kwotę klasa 2 B przeznaczy na przygotowanie Szlachetnej Paczki dla wielodzietnej rodziny z Czerska, czyli zakup środków czystości, kosmetyków, pościeli, słodyczy i zabawek.

Potrzeby naszych podopiecznych są duże, więc zwracamy się do poszczególnych klas z serdeczną prośbą o przyłączenie się do akcji. Rodzina potrzebuje piętrowego łóżka (być może ktoś z Was ma niepotrzebne) oraz jednorazowych pieluch (rozmiar 4 – 5) dla rocznego maluszka. Licząc na Wasze gorące serca prosimy, aby każda klasa złożyła się na „pampersy”, zakupiła po paczce od siebie i dostarczyła do Sali JP4 do piątku 11 grudnia do godziny 13.00.

Finał Szlachetnej Paczki w Czersku odbędzie się w dniach 12 – 13 grudnia w godzinach od 10.00 do 18.00.

LO Czersk

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.