2-01-16
Czersk. Wystartowało blisko 30 osób
Bieg Noworoczny w Parku Borowiackim

Pokonali kilka kilometrów, przy temperaturze poniżej zera. Nie liczyła się rywalizacja, lecz dobra zabawa. Wczoraj (1.01.) nie zabrakło chętnych, którzy wzięli udziału w I edycji Biegu Noworocznego w Parku Borowiackim.

W imprezie przygotowanej przez Ośrodek Kultury w Czersku oraz lokalny Caritas uczestniczyło blisko 30 osób. Po ukończeniu biegu na wszystkich czekała gorąca herbata.

- W biegu uczestniczyli mieszkańcy miasta i gminy Czersk oraz goście z Warszawy. Impreza została zorganizowana w ramach tegorocznych obchodów 90. rocznicy nadania praw miejskich. Cieszymy się, że frekwencja była stosunkowo wysoka i już teraz zapraszamy na kolejne edycje Biegu Noworocznego, który zostanie na stałe wpisany w kalendarz wydarzeń sportowych w gminie Czersk- mówią Jarosław Schumacher i Kazimierz Miszke.  (red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.