3-01-16
Powiat chojnicki. Zakończenie pod grzybkiem za Wyłuszczarnią Nasion w Klosnowie - po przejściu prawie 8 km lasami Nadleśnictwa Rytel
Rajd sylwestrowy

To był już ostatni w starym roku rajd w ramach Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Wolking. Ten rodzaj zabawy wybrało ponad 50 osób, które po raz siódmy z kolei skorzystały z zaproszenia Stowarzyszenia "Charzy ..." .

Wprawdzie towarzyszył nam niewielki mróz, ale za to niebo było usiane gwiazdami. Było cudownie i romantycznie, przynajmniej tak mówili uczestnicy rajdu przy ognisku. Zakończenie miało miejsce pod grzybkiem za Wyłuszczarnią Nasion w Klosnowie - po przejściu prawie 8 km lasami Nadleśnictwa Rytel.

- To dzięki gościnności p. Marka Pałaszyńskiego i pracowników Wyłuszczarni Klosnowo tam właśnie zorganizowaliśmy ognisko i poczęstunek z lampką szampana - relacjonuje p. Bożena Stępień. - Na zakończenie całego cyklu  dziękuję naszym współorganizatorom Grand Prix, a więc przede wszystkim Nadleśnictwu Rytel i p. Markowi Pałaszyńskiemu, PNBT i ZPK z p. Mariuszem Grzempą na czele.

- W sposób szczególny dziękuję Renacie Zientarskiej ze Stowarzyszenia "Charzy...", która od kilku już lat pełni rolę kierownika cyklu Grand Prix Borów Tucholskich i wszystko co się tyczy tej imprezy, bo to właśnie jej zasługa. Dziękujemy również wszystkim lokalnym mediom za współpracę z naszą organizacją pozarządową.

Stowarzyszenie "Charzy ..." ogłosi wkrótce listę liderów całego cyklu Grand Prix i zaprosi ich po odbiór nagród. Ogłosimy również nowy kalendarz imprez organizowanych przez "Charzy..." na rok 2016.

 B. Stępień, fot. E. Polcyn, J. Ilkowski.

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.