1-02-16
Czersk. Treść uzasadnienia komisji konkursowej
Sylwia Tomaszewska rekomendowana
na stanowisko dyrektora MGOPS w Czersku


Zakończył się nabór na stanowisko dyrektora Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku.
Przypomnijmy, oferty złożyły cztery osoby. Wymagania formalne określone w ogłoszeniu spełniła tylko Sylwia Witkowska (obecnie Tomaszewska) z Sępólna Krajeńskiego.


Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatką odbyła się w dniu 27 stycznia. Komisja pozytywnie oceniła jej kwalifikacje i będzie rekomendować burmistrz jej kandydaturę na stanowisko dyrektora MGOPS.
„Pani Sylwia Tomaszewska w wyniku przeprowadzonej rozmowy wykazała się biegłą znajomością przepisów i zasad dot. funkcjonowania pomocy społecznej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika na Akademii Bydgoskiej oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy w zakresie organizacji pomocy społecznej. Posiadana wiedza, kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, w tym również na stanowisku Zastępcy Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej, gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań na stanowisku Dyrektora MGOPS w Czersku” – brzmi  uzasadnienie komisji konkursowej.

Sylwia Tomaszewska do 31 stycznia 2016 roku pracowała na stanowisku zastępcy dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. Wkrótce, jeśli ze stanowiskiem komisji konkursowej zgodzi się burmistrz Jolanta Fierek, rozpocznie pracę w czerskim MGOPS.

Informacja o wynikach naboru BIP gminy Czersku: TUTAJ 

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.