19-04-16
Czersk. Wśród finalistek dwie uczennice klasy II sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku
Udany występ Moniki i Patrycji w finale wojewódzkim

15 kwietnia w Człuchowie odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorem tegorocznego finału był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Człuchowie a całej edycji biegów przełajowych patronuje Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Wśród finalistek tych zawodów znalazły się dwie uczennice klasy II sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku – Monika Szczukowska i Patrycja Sękowska. Gimnazjalistki miały do przebycia trudną trasę z ciężkimi podbiegami, na dystansie 1 000 m. Dziewczęta zanotowały bardzo udany występ plasując się na: Monika – 14. miejscu, Patrycja – 43. wśród 80 zawodniczek, które przebrnęły eliminacje gminne i powiatowe.

Monice i Patrycji gratulujemy udanego występu i jesteśmy przekonani, że w zbliżających się zawodach lekkoatletycznych ich wyniki będą równie wysokie.

mat. ZS Czersk
fot. Ewa Pruszak

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.