Artykuł reklamowy


PIERWSZE URODZINY
GALERII NEPTUN

Mija rok od otwarcia Galerii Neptun, największej Galerii Handlowo-Rozrywkowej w południowej części województwa pomorskiego. Z tej okazji na klientów czeka wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. „Wielki konkurs urodzinowy” z pulą nagród 20.000 zł.   

W przeciągu zaledwie dwunastu miesięcy od otwarcia starogardzką galerię odwiedziło ponad 4 miliony klientów.Przez ten okres powstało ponad 20 nowych lokali, wśród nich wiele marek, które były do tej pory nieobecne wmieście jak sieciowe 6-salowe kino Cinema City, KFC, Subway, czy topowa marka odzieżowa Femestage by Ewa Minge.   

Galeria Neptun zmieniła niszczejący, pofabryczny rejon centrum miasta i stała się integralną częścią Starogardu Gdańskiego ściągając do miastaszczególnie wielumieszkańców powiatów: tczewskiego, chojnickiego, czy kościerskiego, którzy coraz chętniej robią zakupy właśnie w stolicy Kociewia. Centrum zmieniło przyzwyczajenia mieszkańców miasta znacznie zmniejszając turystykę zakupową do centrów handlowych znajdujących się w Trójmieście i stało się nowym miejscem spotkań wielu starogardzian.

W weekend 23-24.04.2016 r. Galeria Neptun świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na odwiedzających czeka szereg atrakcji takich jak specjalna strefa dla dzieci, konkursy, czy występy muzyczne i artystyczne. Zwieńczeniem każdego dnia będą finały konkursu urodzinowego, w którym do wygrania jest pula nagród o wartości, aż 20.000 zł. Aby, wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu produktów o wartości min. 100 zł i uzupełnić kupon konkursowy wraz z odpowiedzią na  podane w nim pytania.    

Obiekt przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Pomorskiej cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych Najemców. Potwierdzeniem tego faktu, jest podpisanie umowy najmu ze znaną niemiecką marką odzieżową New Yorker. Sieć posiada około 1000 sklepów w 39 krajach z czego ok. 80 sklepów znajduje się w Polsce. Swoim klientom oferuje odzież sygnowaną markami: Amisu, Fishbone Sister, Fishbone, Smog, Censored oraz RSQ Beach. Lokal zajmie 1130m2 powierzchni najmu i znajdzie się na parterze centrum.    

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że po długich negocjacjach udało się podpisać umowę z tak dużą i znaną międzynarodową marką odzieżową jaką bez wątpienia jest New Yorker.
Co warte podkreślenia Starogard Gdański jest drugim najmniejszym miastem w Polsce, w którym ta sieć otwiera swój lokal. To ewidentnie pokazuje duże znaczenie naszego centrum w regionie. Otwarcie New Yorker’a przewidujemy na II połowę 2016 roku”
- zapowiada Andrzej Klein, Dyrektor Galerii Neptun.    

Galeria Neptun to najnowocześniejszy trzypoziomowy obiekt handlowo-rozrywkowy w Starogardzie Gdańskim. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 25 000 mkw.

Sprawdź PROGRAM 1 URODZIN GALERII NEPTUN: tutaj
Więcej o Galerii Neptun:
www.galeria-neptun.eu


Więcej o Galerii Neptun:
www.galeria-neptun.eu


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.