22-04-16
Czersk. Zaproszone szkoły były profesjonalnie przygotowane do spotkania
I gminne targi edukacyjne już za nami

W dniu 21 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół w Czersku odbyły się I Gminne Targi Edukacyjne skierowane do uczniów klas III Gimnazjum z Czerska, Rytla oraz Łęga.


W tym roku patronat nad imprezą objęła Burmistrz Czerska. Na czas targów Hala Sportowa im Romana Bruskiego zamieniła się w halę wystawową. Przed gimnazjalistami zaprezentowali się przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych z powiatu chojnickiego i tucholskiego. Mówili oni zarówno o zajęciach obowiązkowych, jak i ofercie zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań oraz wielu innych szkolnych atrakcjach.

Zaproszone szkoły były profesjonalnie przygotowane do spotkania. Wiele szkół przygotowało banery i foldery informacyjne, pokazy multimedialne, zaprezentowało eksponaty lub efekty nauki praktycznej w szkole. Dodatkowo podczas targów zaprezentowały się zakłady pracy naszego regionu kształcące młodocianych pracowników.

Mamy nadzieję, że gimnazjaliści podejmą dobrą decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Trzymamy za Was Kciuki!

Mat. ZS Czersk

ZOBACZ ZDJĘCIA: TUTAJ


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.