2-05-16
Czersk. Czerska Majówka z Laczkiem cz. II
Księża pokonali samorządowców aż 9:1

W tym roku w tradycyjnym towarzyskim meczu rozgrywanym podczas Czerskiej Majówki z Laczkiem zmierzyły się drużyny księży i samorządowców. Na płycie boiska zaprezentowali się 1 maja m.in. radni, jeden z wiceburmistrzów Czerska, sołtysi oraz pracownicy urzędu miejskiego.

Symboliczną rozgrywką mini meczu spotkanie rozpoczęli ks. proboszcz Zbigniew Straszewski, burmistrz Jolanta Fierek, przewodniczący RM Grzegorz Kobierowski oraz wiceprzewodniczący RM Henryk Sumionka.

Rywalizacja była zacięta, jednak to duchowni okazali się lepsi pokonując samorządowców aż 9:1. Niewątpliwie w meczu wyróżniał się ksiądz z czerskiej parafii - Ariel Januszewski, który pomimo kontuzji ręki strzelił kilka bramek. Dobrze spisywał się w bramce sołtys Rytla Łukasz Ossowski. Dzięki jego skutecznym interwencjom wynik spotkania nie był dwucyfrowy. Honorową bramkę dla samorządowców zdobył radny Maciej Bruski.

Wkrótce przedstawimy kolejne relacje z czerskiej majówki.

Czerska Majówka z Laczkiem - wideo cz. I:

(dekoracja drużyn w turnieju o puchar przewodniczącego RM,
mecz księża - samorządowcy, bieg w szpilkach)

Zdjęcia z meczu księża - samorządowcy:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.