20-05-16
Czersk. Radośnie, wzruszająco i z ogromną dawką pozytywnej energii
Artyści z Domu Pomocy Społecznej
w Chojnicach w Dziennym Domu "Senior-WIGOR"
w Czersku

W czwartek 19.05.2016r.Dzienny Dom „Senior-WIGOR” w Czersku odwiedziła Grupa Artystyczna "OREMUS" z Domu Pomocy Społecznej w Chojnicach.

Seniorzy mieli okazję podziwiać zespół w składzie: Ewa Sikora, Elżbieta Wesołowska, Izabela Borowicka, Jerzy Grudnowski i Dawid Dunda, który pod kierownictwem Dominika Madeja zaśpiewał  wiele pięknych utworów m.in.  "Tango Milonga" "Miłość ci wszystko wybaczy",  "Gdzie ci mężczyźni","Tańcz mnie po miłości kres" i wiele innych.  Jerzy Grudnowski recytował wiersze swojego autorstwa dedykując je ukochanej i chwytając za serca publiczność. Nic więc dziwnego, że artyści otrzymali owacje na stojąco. Wykazali się nie tylko niezwykłym talentem ale również pełnym profesjonalizmem.  Seniorzy Wigora z dyrektor Joanną Ossowską podziękowali również za piękny koncert dyrekcji DPS Chojnice Dagmarze Orzech. W przerwie między koncertem odbył się poczęstunek przy kawie i wypiekach, podczas którego seniorzy  przy akompaniamencie p. Dominika Madeja zaśpiewali gościom hymn Dziennego Domu Senior-WIGOR "Tu jest moje miejsce". Było radośnie, wzruszająco i z ogromną dawką pozytywnej energii.

mat. Dzienny Dom „Senior-WIGOR” w Czersku

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.