8-06-16
Powiat chojnicki. Funkcjonariusze przystąpili do rozwiązywania testu wiedzy
Powiatowe eliminacje
do turnieju `Dzielnicowy Roku`

Dzielnicowi z jednostek policji podlegających komendzie powiatowej w Chojnicach rozpoczęli zmagania o tytuł "Dzielnicowego Roku" w ogólnopolskich zawodach organizowanych przez Komendę Główną Policji.

Wczoraj punktualnie o godzinie 13.00. funkcjonariusze, którzy na co dzień opiekują się dzielnicami w powiecie, przystąpili do rozwiązywania testu wiedzy. 40 pytań z zakresu wiedzy ogólnopolicyjnej wyłoni laureatów do następnych etapów zawodów i da odpowiedź, który dzielnicowy może poszczycić się mianem najlepszego w powiecie chojnickim.

Ogólnopolskie Zawody Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku", które są organizowane przez Komendę Główną Policji składają się z trzech etapów. Wczoraj w świetlicy chojnickiej komendy wszyscy dzielnicowi, którzy opiekują się swoimi służbowymi rejonami rozpoczęli zmagania o tytuł najlepszego, rozwiązując test wiedzy składający się z 40 pytań. Do kolejnych etapów trafią funkcjonariusze, którzy wykażą się największą wiedzą teoretyczną. Kolejne zmagania na poziomie wojewódzkim będą wymagały wykazania się także umiejętnościami praktycznymi, które z pewnością policjanci nabywają podczas codziennej służby.

Na laureatów zawodów oprócz tytułu "Dzielnicowego Roku" czekają atrakcyjne nagrody. Zmagania dzielnicowych są też świetną formą doskonalenia własnych umiejętności, tak aby mieszkańcy, z którymi policjanci spotykają się w trakcie obchodów, zawsze mogli liczyć na profesjonalizm i skuteczną pomoc.

Życzymy wszystkim dzielnicowym sukcesów.  

KPP Chojnice

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.