Ogłoszenie
15 DNI… TRWA WIELKIE ODLICZANIE
DO URODZIN MIASTA! POZNAJ
KOLEJNE SZCZEGÓŁY PROGRAMU!

TRWA WIELKIE ODLICZANIE DO URODZIN MIASTA!

Dziś – kolejne szczegóły piątkowego programu (1 lipca, hala sportowa w Czersku). Wczoraj pisaliśmy o promocji „Zeszytów Czerskich”, a dziś słów kilka o niezwykłym koncercie. Czerską galę jubileuszową uświetni bowiem znakomita artystka – Edyta Geppert.Któż nie zna jej piosenek, takich jak „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Jaka róża, taki cierń”… Wspaniała, nastrojowa muzyka, piękne teksty i niesamowity głos – to będzie z pewnością wielkie, muzyczne wydarzenie!

Przypomnijmy, iż koncert odbędzie się 1 lipca o godz.17.00 (hala sportowa w Czersku). Do spotkania z Edytą Geppert pozostało jeszcze tylko 15 dni! Tymczasem Artystka – już dziś – przesyła mieszkańcom urodzinowe życzenia…

A na zakończenie urodzinowego piątku – kolejne spotkanie z naszą lokalną historią. Tym razem będzie to promocja ks. dra Zbigniewa Straszewskiego pt. „Odry. Dzieje parafii na tle regiony południowych Kaszub”. I tak zakończymy pierwszy dzień URODZIN MIASTA.

A co będzie się działo 2 lipca?

Dowiecie się Państwo – jako pierwsi – już jutro…

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco kolejnych informacji o URODZINACH CZERSKA!

UM Czersk

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.