14-07-16
KOMUNIKAT ZAKŁADU USŁUG
KOMUNALNYCH W CZERSKU


Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Czersku informuje, że w związku z zamknięciem odcinka sieci wodociągowej Złotowo-Będźmierowice (w kierunku Klaskawy) z powodu wykrycia w nim bakterii grupy Coli, uruchomiony został zastępczy punkt poboru wody zlokalizowany w miejscowości Klaskawa przy sklepie spożywczym.


Ponadto informujemy, że wyniki badania wody będą nam znane w dniu jutrzejszym tj. 15.07.2016 r. (piątek). Po ich otrzymaniu niezwłocznie zostanie podjęta decyzja o dalszych czynnościach związanych z zaistniałą sytuacją, o której zostaną Państwo poinformowani za pomocą mediów.
W przypadku wystąpienia innych niepokojących sygnałów dotyczących jakości wody prosimy o kontakt telefoniczny na numery:
• 52/398-43-80 – biuro obsługi klienta
• 511-651-340 - dyżurny brygady konserwatorów sieci wod. - kan.

Nadmieniamy również, że zaistniała sytuacja nie jest zawiniona przez naszą Spółkę, niemniej jednak za wszystkie utrudnienia z tym związane przepraszamy.


ZUK Czersk


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.