14-07-16
Gm. Czersk. Czy radna Anna Redzimska straci mandat?
Kolejny raz odroczono posiedzenie
NSA w sprawie skargi kasacyjnej

W dniu 13 lipca br. (kolejny termin) Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie miał zająć stanowisko w sprawie skargi kasacyjnej wniesionej od wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku. Orzeczenie WSA zaskarżyła radna Anna Redzimska oraz Rada Miejska w Czersku – zobacz artykuł: TUTAJ.

Okazało się, że NSA, podobnie jak w dniu 30 czerwca br., odroczył posiedzenie (artykuł: TUTAJ).  

Wczoraj (13.07) w Warszawie stawił się radca prawny Jerzy Chlebowicz  - pełnomocnik radej i Rady Miejskiej w Czersku. Na sali nie był obecny przedstawiciel wojewody - z uwagi na ten fakt i brak zwrotki od wojewody, o odbiorze powiadomienia dotyczącego bieżącego terminu (13 lipca br.) posiedzenia NSA, ponownie odroczono rozpatrywanie sprawy.

Wkrótce podamy termin kolejnego posiedzenia NSA.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku wojewoda zajął stanowisko w stosunku do radnej Anny Redzimskiej ze współrządzącego gminą klubu Widzimy Gminę Inaczej – czytaj więcej –
TUTAJ

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.