17-08-16
Czersk. Naczelnik: Dzisiaj firma z Tucholi ma dokonać naprawy
Problem z oświetleniem na Osiedlu Piastowskim w Czersku. Czytelniczka: Urzędnik powiedział, że nie jest jasnowidzem

- Jest problem z oświetleniem na Osiedlu Piastowskim w Czersku - informuje czytelniczka. - Na naszej ulicy - Przemysła II - z czterech lamp pali się tylko jedna. Taka sytuacja z półgodzinna przerwą jest od około dwóch miesięcy. Wiem, że usterki występują na całym osiedlu. Zgłaszamy sprawę do urzędu miejskiego, ale niestety nie ma efektów. Może po nagłośnieniu sprawy coś ruszy się w tym temacie.


- Dziś (17.08) usłyszałam od pracownika magistratu, że nie jest jasnowidzem i nie wie kiedy oświetlenie zacznie działać. Czy tak trudno zrozumieć, że lampy są po to, aby świeciły, a nie stały bezużytecznie? - pyta kobieta.

- 5 lipca wpłynęło do nas pierwsze zgłoszenie. 15 lipca otrzymaliśmy informację od firmy wykonującej naprawę, że usterka została usunięta i oświetlenie działa. 11 sierpnia odebraliśmy kolejny sygnał z tej ulicy i dzisiaj (17.08) firma z Tucholi ma dokonać naprawy. Jednocześnie, jeśli pani zgłaszająca uszkodzenie poczuła się urażona, chciałbym przeprosić za zachowanie pracownika urzędu miejskiego - mówi Edmund Krut, naczelnik wydziału rozwoju gospodarczego czerskiego magistratu.

(red)

AKTUALIZACJA
(19-08-16)


Lampy już świecą
Nasza czytelniczka informuje, że od wczoraj (18.08) świecą się już lampy na ul. Przemysła II w Czersku. Z kolei naczelnik Edmund Krut wyjaśnia, że w nocy (z 18/19.08) naprawiono również inne punkty oświetleniowe na terenie gm. Czersk. Prace trwały do godz. 6.00 rano.

 

Problem z kilkuletnim oświetleniem występuje
m.in. na ul. Przemysła II – zdjęcie od czytelnicz
ki:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.