Konkurs dla czytelników
Kabaret Łowcy.B w Czersku

Zapraszamy 10 grudnia, na godzinę 17:00 do Ośrodka Kultury w Czersku na występ kabaretu Łowcy.B. Bilety w cenie 35zł do nabycia w czerskim ośrodku kultury oraz Centrum Informacji Turystycznej w Czersku.


Organizator występu kabaretu Łowcy B przygotował konkurs dla czytelników portalu Wizjalokalna.pl, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia.

Aby wygrać wejściówki wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe
i mieć… odrobinę szczęścia.:

Ile osób jest obecnie w składzie kabaretu Łowcy.B ?
Odpowiedź należy wysłać na e-maila: lowcy.b@op.pl

Odpowiedzi można przysyłać na w/w adres do 20 listopada br. Z nadesłanych maili z poprawną odpowiedzią zostaną wylosowane dwie osoby, które otrzymają dwa podwójne zaproszenia. Zwycięzcy zostaną poinformowani o otrzymaniu nagrody i sposobie jej odebrania. 

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ.

To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.

Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.