21-11-16
Czersk. Zajęcia będą się odbywały w soboty
Bezpłatne szkolenia z technik samoobrony

W związku z realizacją projektu, którego inicjatorem jest Minister Obrony Narodowej w sprawie przeprowadzenia cyklu szkoleń z kobietami – ochotniczkami spoza resortu obrony narodowej w zakresie walki wręcz – samoobrony, informujemy, że rusza I edycja ogólnopolskich i bezpłatnych szkoleń kobiet z technik samoobrony.


Zajęcia będą się odbywały w soboty (osiem spotkań dla każdej grupy) w wyznaczonych wojskowych ośrodkach szkoleniowych. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i możliwości uczestnictwa w szkoleniu zamieszczone są na stronie internetowej Ministerstwa Obrony Narodowej (www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet/).

Z ramienia Wojskowej Komendy Uzupełnień do udzielania wszelkich informacji dot. wymienionego tematu została wyznaczona p. Danuta Lewandowska – tel. 261 415 422, koordynatorem kpt. jest Pan Łukasz Garstka – tel. 261 415 423

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Człuchowie


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.