7-06-18
Gm. Czersk. S
trażacy przygotowali dla nich sporo atrakcji
DZIEŃ DZIECKA W BĘDZMIEROWICACH

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” / Janusz Korczak/

Jak co roku przed Lokalnym Centrum Kultury, Edukacji i Organizacji Pozarządowych w Będźmierowicach zebrali się najmłodsi mieszkańcy. Tego dnia ok. 70 dzieci bawiło się na festynie z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje, które umilały im czas. Każde dziecko mogło uczestniczyć w eksperymencie na symulatorze dachowania i przekonać się jak ważne jest zapinanie pasów i utrzymanie porządku w aucie. Również nasi strażacy przygotowali dla nich sporo atrakcji, jak symulowany wyjazd do pożaru, przejażdżka wozem strażackim , a co najważniejsze, każdy mógł skorzystać z kurtyny wodnej. Mimo wielkiego upału, dzieci bawiły się świetnie a ich śmiech i radość było słychać w całej wsi. Nie zabrakło słodyczy, pysznych truskawek i pieczonych kiełbasek z grilla.  Każde dziecko zostało obdarowane drobnymi upominkami . Święto najmłodszym mieszkańcom Będźmierowic zorganizowało Stowarzyszenie „Nasza Wieś Będźmierowice”, Rada Sołecka  i Ochotnicza Straż Pożarna.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim darczyńcom.

Organizatorzy

Rodzice lub opiekunowie prawni wyrazili zgodę na publikację wizerunku dzieci wykorzystanych przez organizatorów.
        

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.