29-06-18
Czersk.
Wszystkim sportowcom gratulujemy
III Olimpiada Piłki Siatkowej Osób Niepełnosprawnych

Wczoraj 28.06.18 odbyła się III Olimpiada Piłki Siatkowej Osób Niepełnosprawnych w Czersku.  Zwycięzcami tegorocznej olimpiady została drużyna z ŚDS w Czersku, drugie miejsce przypadło gospodarzom WTZ Czersk, trzecie miejsce na podium zajęli zawodnicy z WTZ Brusy, czwarte zaś WTZ Chojnice.

Wszystkim sportowcom gratulujemy ducha sportowego i wygranej, szczególne gratulacje składamy naszym sąsiadom z ŚDS Czersk, gratulujemy zwycięstwa podczas wczorajszych zmagań- byliście najlepsi! Nasza olimpiada przebiegała w bardzo ciepłej, swobodnej atmosferze.

- Bardzo dziękuję za przybycie zaproszonym gościom panu przewodniczącemu RM Grzegorzowi Kobierowskiemu, panu Andrzejowi Łangowskiemu z PCPR w Chojnicach, pani dyr Ośrodka Kultury w Czersku- Emilii Rekowskiej oraz zarządowi naszego stowarzyszenia z prezesem panem Edmundem Trzebiatowskim na czele. Szczególne podziękowania kieruję do pana Jarosława Schumachera za rewelacyjne poprowadzenie wczorajszej olimpiady, dziękuję też sędziom Kevinowi Wojciechowskiemu i Pawłowi Mietkiemu za poświęcony nam czas. Dziękuję pani Emilii Rekowskiej za to, że podczas niemalże każdej imprezy zawsze od wielu, wielu lat możemy liczyć na pomoc Ośrodka Kultury - podsumowuje Renata Breszka, kierownik WTZ Czersk.

mat. WTZ Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.